Irish Oak – poznáte ho? Laminácia, ktorú na sklade máme už nejaký ten rok, ale u koncových zákazníkov je čoraz viac dopytovaná a dá sa zahrnúť do prvých TOP 10 najpredávanejších laminácií taktiež spolu s lamináciou Winchester.

Čo majú tieto dve laminácie spoločné a prečo dopyt po nich tak výrazne narastá? Obe laminácie sa svojim dizajnom podobajú na drevo. Nie však na tmavé drevo, ktoré bolo dlhodobo hitom ako je zlatý dub alebo orech za posledných cca 10 rokov. Je to práve svetlý odtieň dreva, ktorý si v súčasnej architektúre našiel veľký počet priaznivcov.
GAVA 887 - irish oak - vchodove dvere GAVA 991 - irish oak - vchodove dvere

Práve preto sme sa rozhodli doplniť tieto laminácie do nášho katalógu, ktorý si môžete pozrieť kliknutím na tento odkaz: Katalóg Dverí GAVA plast
Katalóg dverí GAVA plast
Súčasná architektúra však neostáva iba pri týchto svetlých lamináciách, ale práve býva doplnená čiernymi doplnkami. Preto sme rozšírili našu ponuku kovových materiálov o čiernu farbu v RAL 9005.

Takto vyladený dizajn sme doplnili aj o čierne madlá, kľučky a rozety aby celok bol naozaj dokonalý. Čo poviete? Nechajte sa inšpirovať našimi novinkami.
Dvernú výplň si môžete nakonfigurovať  v našom programe GAVA designer.
GAVA 681- irish oak - vchodove dvere a cierne madlo GAVA 912 - irish oak - vchodove dvere a cierne madlo