RAL 7016 alebo anthrazitová farba je Vám všetkým určite dobre známa, nakoľko je to jedna z najpredávanejších farieb pre vchodové dvere. Samozrejme sa táto farba nachádza v našom katalógu. Avšak netreba ostávať iba pri zaužívaných tradičných farbách. Na základe súčasných trendov sme do nášho katalógu pridali nové RAL farby, ktoré očakávame, že budú pre Vás minimálne inšpiráciou.

farby 2019 - olivova/antikova, zlta

Prvá farba je v odtieni olivovej alebo takzvanej antikovej. Výber takejto doplnkovej farby v prírodnom odtieni pôsobí nanajvýš príjemne pri pohľade na exteriér. Druhá farba vychádza zo žltej. Práve žltá vo všetkých svojich odtieňoch je hitom roku 2019. Nemusí byť použitá len v interiéroch, kde je to často takzvaná horčicová farba. My sme sa Vás rozhodli inšpirovať podobnou farbou, ktorá dokáže určite splniť funkciu spestrenia exteriéru.

GAVA 526 FD - olivova/antikova - vchodove dvere

K doladeniu dizajnu samozrejme patrí aj bočný prísvetlík s pieskovaným vzorom prípadne madlo v čiernej farbe. Nechajte sa teda inšpirovať. Katalóg dverných výplní si môžete pozrieť a stiahnuť tu: Katalóg Dverí GAVA plast

Katalóg dverí GAVA plast

Využite GAVA designer a nakonfigurujte si vlastnú dvernú výplň, ktorá môže vyzerať aj takto:

GAVA 560 FD - zlta - vchodove dvere GAVA 490 FD - zlta - vchodove dvere