Doplnky

Dverné výplne je možné doplniť aj vybraným typom doplnku. V našej ponuke máte na výber viacero druhov doplnkov- napr. madlá, kľučky, listové vhody, kukátka a pod.

Dverné madlá
Už na prvý pohľad dokáže madlo na dverách vytvoriť na vstupujúceho dobrý dojem, aj to prispieva k neustále stúpajúcemu trendu využívania madiel. Madlá je možné umiestniť na rodinné domy, firmy, bytové a kancelárske komplexy atď.
V aktuálnej ponuke madiel nájdete viacero typov madiel, dostupných vo vybraných farebných prevedeniach. Nachádzajú sa tam madlá vyosené, kt. sa montujú do krídla dverí, ale taktiež i madlá nevyosené, určené na montáž do dvernej výplne. Ponúkané madlá možno montovať jednostranne i obojstranne.
Aktuálna ponuka dverných madiel tu.


Kľučky

Kľučky z našej ponuky sú určené predovšetkým pre jednostranné uchytenie. Ponúkame na výber kľučky skladové, ktoré vieme dodať v priebehu pár dní, avšak dostupné sú iba v prevedení nerez matný. Kľučky v kategórií na objednávku sa vyznačujú značnou kvalitou a sú dostupnejšie v širšej farebnej škále ako kľučky skladové.
Aktuálna ponuka dverných kľučiek tu.

 

Bezpečnostné kovanie
Pre zvýšenie bezpečnosti je možné si objednať aj jedno z našich bezpečnostných kovaní. Tieto kovania sú spoľahlivou ochranou. Vyznačujú sa tým, že zámok, vložka a štítok tvoria homogénny celok. Štítok pritom sťažuje vykrútenie, vylomenie, vytiahnutie alebo prerazenie vložky.
Aktuálna ponuka bezpečnostných kovaní tu.

 

Rozety
V našej ponuke máte na výber viacero štandardných i bezpečnostných roziet.
Aktuálna ponuka roziet tu.

 

Listové vhody
V mnohých prípadoch neodmysliteľnou súčasťou vchodových dverí sú aj listové vhody. Listový vhod by mal spĺňať základné rozmery podľa poštových predpisov. Štrbina pre vhadzovanie pošty je bez zbernej schránky.
Aktuálna ponuka listových vhodov tu.

 

Klopadlá, kukátka
Ozdobou každých vchodových dverí môže byť aj dverné klopadlo, ktoré dodáva dverám ,,šmrc“ a dokáže zaujať nielen návštevu, ale i okoloidúcich.
Aktuálna ponuka klopadiel a kukátok tu.

*Technické parametre jednotlivých doplnkov nájdete pri vybranom produkte.